picture

FN Brno Rekonstrukce JIP kliniky IGEK

pictureZpět na všechny aktuality

26.12.2023

V současné době realizujeme v objektu Fakultní nemocnice Brno - druhého největšího zdravotnického zařízení a přední evropské nemocnice projekt rekonstrukce oddělení JIP interní gastroenterologické kliniky (IGEK) o kapacitě dvanácti moderně vybavených lůžek, které nahradí dvě stávající a již nevyhovující otevřené jednotky intenzivní péče.

 

Realizace projektu je plánovaná v průběhu roku 2023-2024 ve spolupráci s hlavním investorem FN BRNO a projektu firmy - 

LT Projekt a.s., (Ing. Jana Zamrzly), která je projektovou organizací specializovanou na projektování staveb pro zdravotnictví. Za více než třicetiletou existencí má zkušenosti s projekty pro více jak 70 nemocnic a jiných zdravotnických subjektů v České a Slovenské republice.

 

 

 

 

Projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19

 

 

 

picture

Aktualně

Na jakých projektech právě pracujeme?

 • blog

  4.6.2024

  Stavební úpravy venkovního koupaliště v Hustopečích

  V současné době pracujeme na projektu rekonstrukce a renovace areálu venkovního koupaliště v Hustopečích. Pracujeme ve snaze tak, aby byl celý areál hotový do letní sezony 2024. Renovace se týká především bazénových nádrží, které budou opatřeny novým keramickým obkladem a dodávky technologické části úpravy kvality vody.

 • blog

  4.6.2024

  Stavební úpravy a modernizace Amfiteátr - Hustopeče

  V období 2023 – 2024 jsme realizovali první etapu rekonstrukce společenského domu v Hustopečích, která spočívala ve vybudování zbrusu nového přírodního amfiteátru. Ten bude sloužit nejen jako zázemí pro krojované hody, ale i pro pořádání společenských akcí, jako jsou například koncerty, divadla nebo neformální setkávání mládeže a rodin s dětmi.

 • blog

  3.6.2024

  FN Brno Rekonstrukce JIP kliniky IGEK

  Předmětem projektu je rekonstrukce JIP interní gastroenterologické kliniky (IGEK) o kapacitě 12 lůžek, která nahradí dvě stávající otevřené jednotky intenzivní péče.

 • blog

  22.1.2024

  Stavební úpravy objektu Šámalova 10, Brno-Židenice

  V letech 2023–2024 se chystáme na významné stavební úpravy objektu Šámalova 10 v Brně-Židenicích, s očekávanou dobou trvání 12 měsíců.