KARIÉRA

fff.jpg

VÍCE O SPOLEČNOSTI

VOLNÉ POZICE VE SPOLEČNOSTI

AKTUÁLNĚ HLEDÁME DO TÝMU

ROZPOČTÁŘ/KA - PŘÍPRAVÁŘ/KA

PRO POZEMNÍ STAVBY

Náplň práce:

  • příprava rozpočtů a cenových kalkulací k soutěžním zakázkám

  • zajišťování a výběr nejvhodnějších subdodavatelů k vyhraným zakázkám

  • příprava podkladů pro uzavření objednávky nebo smlouvy o dílo

  • příprava nabídkových rozpočtů, časových a finančních harmonogramů

  • zpracování podkladů změnových listů a jejich konzultace s investorem

  • komunikace se stavbyvedoucím

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání v oboru stavebnictví

  • znalost aktuálních cen materiálů a prací z oblasti pozemních staveb

  • orientaci ve výkresové dokumentaci

  • systematičnost a pečlivost

  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti

  • prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavebního projektu

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, HPP

  • stravné

  • přátelský, pracovitý a zkušený kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu info@prvnivyskovska.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.