picture

Bytový dům za Tišnovkou

Realizace 2019 - 2021

Bytový dům Za Tišnovkou vznikl v  klidné ulici v Husovicích. Výstavbou se zde naskytlo 35 útulných bytů o dispozicích 1+KK a 2+KK, které byly využity k vlastnímu bydlení nebo jako investici, spojenou s pronájmem bytu například studentům nebo mladým párům. Původní čtyřpodlažní stavba byla zrekonstruována a o jedno podlaží zvýšena a doplněna novou stavbou ve dvoře. Část zahrady za domem zůstala zachována. Architektům z brněnského ateliéru se podařilo zachovat původní vzhled uliční fasády tak, že plynule navazuje na okolí. Za záměrně uchovanou fasádou se ukrývá moderní bydlení, které využívá historických prvků typických pro tuto lokalitu. Nová dvorní přístavba je moderní budovou, zasazenou citlivě do prostředí, které dosud dýchá 19. stoletím.

INVESTOR: SPILBERK investiční fond, a.s.
picture
picture

Postup práce na projektu

2020

1Q/2020

2020

BOURACÍ PRÁCE A ZAKLÁDÁNÍ

BOURACÍ PRÁCE A ZAKLÁDÁNÍ

Krušné začátky projektu spočívali v rozsáhlém bourání původních konstrukcí a souběžné práce na zvláštním zakládání nového bytového domu ve dvorním traktu v podobě mikropilot.

2Q/2020

2020

BETONÁŽ A VYZDÍVÁNÍ

BETONÁŽ A VYZDÍVÁNÍ

Pokračujeme v práci na výstavbě bytového domu ve dvorním traktu a postupnými kroky budujeme další a další patra. Do konce kvartálu je potřeba mít připravenou hrubou stavbu pro montáž okenních výplní a střechy.

3Q/2020

2020

ROZVODY A VNITŘNÍ PRÁCE

ROZVODY A VNITŘNÍ PRÁCE

Během probíhající práce na svislých a vodorovných konstrukcích plynule navazují instalační práce v oboru elektromontáží a zdravotechnických instalacích.

4Q/2020

2020

PRÁCE INTERIÉROVÉ

PRÁCE INTERIÉROVÉ

Hrubé práce jsou za námi a nastupují sádrokartonové konstrukce a podlahové konstrukce. Závěr roku uzavřeme veškeré klempířské konstrukce a je provedena montáž posledních zámečnických výrobků.

2021

1Q/2021

2021

DOKONČENÍ STAVBY

DOKONČENÍ STAVBY

Dokončení projektu v plném rozsahu a předání díla investorovi.

2019

4Q/2019

2019

ZAHÁJENÍ PRACÍ

ZAHÁJENÍ PRACÍ

Zahájení stavebních prací na projektu

Kde nás najdete ?