picture

Moderní vzdělávací prostor na Přemyslově náměstí

pictureZpět na všechny aktuality

26.12.2023

V období 2022-2023 jsme úspěšně dokončili projekt výstavby a rekonstrukce v ZŠ Přemyslovo náměstí v městské části Brno-Slatina. Naše práce zahrnovala nejen vytvoření nových odborných učeben, ale také modernizaci výtahu a sociálního zázemí této budovy. Studenti jistě také ocení důmyslné odpočinkové zóny a nové technologie ve výuce, které modernizace školy přinese.
Tato inovativní revitalizace vzdělávacího prostoru byla realizována ve spolupráci s investorem – Statutárním městem Brno, které podporuje moderní vzdělávání a prostředí pro rozvoj budoucích generací.

INVESTOR: Statutární město Brno

 

 

 

 

picture

Aktualně

Na jakých projektech právě pracujeme?

 • blog

  4.6.2024

  Stavební úpravy venkovního koupaliště v Hustopečích

  V současné době pracujeme na projektu rekonstrukce a renovace areálu venkovního koupaliště v Hustopečích. Pracujeme ve snaze tak, aby byl celý areál hotový do letní sezony 2024. Renovace se týká především bazénových nádrží, které budou opatřeny novým keramickým obkladem a dodávky technologické části úpravy kvality vody.

 • blog

  4.6.2024

  Stavební úpravy a modernizace Amfiteátr - Hustopeče

  V období 2023 – 2024 jsme realizovali první etapu rekonstrukce společenského domu v Hustopečích, která spočívala ve vybudování zbrusu nového přírodního amfiteátru. Ten bude sloužit nejen jako zázemí pro krojované hody, ale i pro pořádání společenských akcí, jako jsou například koncerty, divadla nebo neformální setkávání mládeže a rodin s dětmi.

 • blog

  3.6.2024

  FN Brno Rekonstrukce JIP kliniky IGEK

  Předmětem projektu je rekonstrukce JIP interní gastroenterologické kliniky (IGEK) o kapacitě 12 lůžek, která nahradí dvě stávající otevřené jednotky intenzivní péče.

 • blog

  22.1.2024

  Stavební úpravy objektu Šámalova 10, Brno-Židenice

  V letech 2023–2024 se chystáme na významné stavební úpravy objektu Šámalova 10 v Brně-Židenicích, s očekávanou dobou trvání 12 měsíců.