picture

Modernizace Základní a mateřské školy Jana Broskvy

pictureZpět na všechny aktuality

26.12.2023

V rozmezí let 2023–2024 se chystáme na rozsáhlou nástavbu budovy I. stupně Základní a mateřské školy Jana Broskvy 3 v Brně-Chrlicích. Projekt bude financován z městského rozpočtu a je podpořen prostředky Evropské unie z Integrovaného regionálního operačního programu. Plánované stavební práce potrvají 12 měsíců a jsou strategicky navrženy tak, aby nedošlo k narušení průběhu školní výuky.

Tato investice povede ke vzniku moderní vzdělávací infrastruktury, zahrnující šest nových oddělení školní družiny, prostor pro vychovatele, asistentky pedagogů a také nové možnosti pro zájmové vzdělávání. Součástí rozšíření je i instalace výtahu, který usnadní přístup ke všem podlažím budovy prvního stupně. Jsme hrdí, že se podílíme na projektu pro zlepšení vzdělávání a rozvoje.

INVESTOR: Statutární město Brno

 

 

 

picture

Aktualně

Na jakých projektech právě pracujeme?

 • blog

  4.6.2024

  Stavební úpravy venkovního koupaliště v Hustopečích

  V současné době pracujeme na projektu rekonstrukce a renovace areálu venkovního koupaliště v Hustopečích. Pracujeme ve snaze tak, aby byl celý areál hotový do letní sezony 2024. Renovace se týká především bazénových nádrží, které budou opatřeny novým keramickým obkladem a dodávky technologické části úpravy kvality vody.

 • blog

  4.6.2024

  Stavební úpravy a modernizace Amfiteátr - Hustopeče

  V období 2023 – 2024 jsme realizovali první etapu rekonstrukce společenského domu v Hustopečích, která spočívala ve vybudování zbrusu nového přírodního amfiteátru. Ten bude sloužit nejen jako zázemí pro krojované hody, ale i pro pořádání společenských akcí, jako jsou například koncerty, divadla nebo neformální setkávání mládeže a rodin s dětmi.

 • blog

  3.6.2024

  FN Brno Rekonstrukce JIP kliniky IGEK

  Předmětem projektu je rekonstrukce JIP interní gastroenterologické kliniky (IGEK) o kapacitě 12 lůžek, která nahradí dvě stávající otevřené jednotky intenzivní péče.

 • blog

  22.1.2024

  Stavební úpravy objektu Šámalova 10, Brno-Židenice

  V letech 2023–2024 se chystáme na významné stavební úpravy objektu Šámalova 10 v Brně-Židenicích, s očekávanou dobou trvání 12 měsíců.