O SPOLEČNOSTI

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

JSME PROFESIONÁLNÍ FIRMOU SE ZKUŠENOSTMI V MNOHA OBORECH PŮSOBNOSTI

Firma I. VYŠKOVSKÁ STAVEBNÍ s.r.o. se svým charakterem řadí mezi středně velké firmy s celorepublikovou působností a dlouholetou tradicí. Mezi její klíčové obory patří občanské stavby, revitalizace staveb, projekty pro průmysl a to pro veřejné i soukromé investory. Jsme společností, která nabízí svým obchodním partnerům vysokou kvalitu a spolehlivost při realizaci jednotlivých zakázek.

NAŠE ZKUŠENOSTI

REALIZACE STAVEB S VÍCE JAK 20 LETOU TRADICÍ

Stavební firma byla založena roku 2000. Naše společnost je pokračovatelem stavební firmy Zdeněk Spáčil. Navázala tak na tradici zavedené stavební firmy a dále se plynule rozvíjí.

400 +

Necháváme za nás mluvit výsledky. Máme více jak 400 zrealizovaných stavebních projektů po celé České republice. Každý projekt řešíme profesionálním přístupem a snažíme se tak o dlouhodobé dobré vztahy s investory.

20LET

Společnost byla založena roku 2000, plynule navázala na tradici stavební firmy.

V segmentu stavebnictví máme zkušenosti v mnoha oborech působnosti. Máme také zaveden systém managementu kvality.

SVĚŘTE SVŮJ PROJEKT PROFESIONÁLŮM

 

Firma I. VYŠKOVSKÁ STAVEBNÍ s.r.o. se svým charakterem řadí mezi středně velké firmy s celorepublikovou působností a dlouholetou tradicí. Mezi její klíčové obory patří občanské stavby, revitalizace staveb, projekty pro průmysl a to pro veřejné i soukromé investory. 

IČ:    255 88 176

DIČ: CZ25588176

I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o.

U Vlečky 1054

664 42 Modřice

© 2020 I. VYŠKOVSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o., všechna práva vyhrazena

Snímek obrazovky 2017-12-21 v 9.22.26