picture

Rezidence Na Ponávce

Realizace 2018 - 2020

Máme stovky spokojených klientů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla quam velit, vulputate eu pharetra nec, mattis ac neque. Duis vulputate commodo lectus, ac blandit elit tincidunt id.

Sed rhoncus, tortor sed eleifend tristique, tortor mauris molestie elit, et lacinia ipsum quam nec dui. Quisque nec mauris sit amet elit iaculis pretium sit amet quis magna. Aenean velit odio, elementum in tempus ut, vehicula eu diam.

INVESTOR: SPILBERK investiční fond, a.s.
picture
picture

Postup práce na projektu

2019

3Q/2018

2019

ZAHÁJENÍ PRACÍ

ZAHÁJENÍ PRACÍ

Zahájení stavebních prací na projektu

4Q/2018

2019

BOURACÍ PRÁCE A ZAKLÁDÁNÍ

BOURACÍ PRÁCE A ZAKLÁDÁNÍ

Krušné začátky projektu spočívali v rozsáhlém bourání původních konstrukcí a souběžné práce na zvláštním zakládání nového bytového domu v probouraných sklepních prostorech domu.

1Q/2019

2019

BETONÁŽ A VYZDÍVÁNÍ

BETONÁŽ A VYZDÍVÁNÍ

Pokračujeme v práci na přestavbě a nástavbě bytového domu a postupnými kroky budujeme další a další patra. Do konce kvartálu je potřeba mít připravenou hrubou stavbu pro montáž nových okenních výplní a střechy.

2Q/2019

2019

ROZVODY A VNITŘNÍ PRÁCE

ROZVODY A VNITŘNÍ PRÁCE

Během probíhající práce na svislých a vodorovných konstrukcích plynule navazují instalační práce v oboru elektromontáží a zdravotechnických instalacích. Dále se provádí montáž výtahové šachty.

3Q/2019

2019

PRÁCE INTERIÉROVÉ

PRÁCE INTERIÉROVÉ

Hrubé práce jsou za námi a nastupují sádrokartonové konstrukce a podlahové konstrukce. Navazujeme s úpravou vnitřních i vnějších povrchů. Kvartál uzavíráme s dokončením všech rozvodů včetně vzduchotechniky.

4Q/2019

2019

DOKONČOVACÍ PRÁCE

DOKONČOVACÍ PRÁCE

Závěrem projektu dochází ke konečné montáží otvorových výplní v celém objektu a dokončujeme poslední zámečnické výrobky. K finálnímu odevzdání projektu již zbývají malby a nátěry objektu a dokončovací práce na komunikacích.

2020

1Q/2020

2020

DOKONČENÍ STAVBY

DOKONČENÍ STAVBY

Dokončení projektu v plném rozsahu a předání díla investorovi.

Kde nás najdete ?